Вибух авто в центрі Києва: в мережі з'явилося нове відео

9 вересня 2017, 13:54

На записі відображений сам вибух і кілька хвилин після події

Умережіз'явилосявідеозкамериспостереженнязмоментомвибухуToyota CamryвцентріКиєва,врезультатічогозагинувгромадянинГрузіїТимурМахаурі,іщедвоє людейотрималипоранення.

ВідповідневідеоопублікованонаYouTube.

Назаписі відображенийсамвибухікількахвилинпісляподії
.

Накадрахвидно,якочевидці НПнамагалисядопомогтипостраждалимвідвибуху.
Реклама

Як повідомлялося, ввечері у п'ятницю, 8 вересня, в центрі Києва шляхом закладання вибухового пристрою було підірвано автомобіль Toyota Camry з грузинською реєстрацією, в результаті чого загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі, жінка,якаперебувалавсалоніавто,отрималаважкіпоранення,атретійпасажир-дитина,не постраждав.

ДиректордепартаментукомунікаціїМВСУкраїниАртемШевченкопоінформував,щовідкритокримінальне провадженняза ч.2ст.115КримінальногокодексуУкраїни(умисневбивство,вчиненесуспільнонебезпечнимспособом).

Пізнішевполіціїприпустили,щопісляоцінкивсіхнаявнихдоказівівразівстановленнядодатковихобставин,буденаправленозверненнядо органівпрокуратурипро перекваліфікаціюкримінальногопровадженняза фактомвибуху,відкритогозач.2статті115КримінальногокодексуУкраїни-настаттю258КримінальногокодексуУкраїни(терористичний акт)".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти