Вибух авто в центрі Києва: з'явилися важливі деталі

9 вересня 2017, 12:32

Слідство відпрацьовує кілька версій цього злочину

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк заявляє, що потужність вибухового пристрою, який спрацював в автомобілі Toyota Camry в центрі Києва, в результаті чого загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі, і ще двоє людей отримали поранення, становила від 600 гр до 1 кг в тротиловому еквіваленті .

"Зараз тривають оперативно-слідчі дії. З того, що можна повідомити, за попередньою інформацією експертів, потужність вибухового пристрою становила від 600 гр до 1 кг в тротиловому еквіваленті. Тривають всі необхідні оперативно-слідчі дії і з'ясовуються обставини", – сказав Шкіряк в ефірі
телеканалу "112.Україна" в суботу.

Вінзазначив,щомісцеустановкивибухівкивавтомобілііїївидпокиз'ясовуються.
Крімтого,слідство відпрацьовуєкількаверсійцьогозлочину.
Реклама

"Відпрацьовуютьсявсіверсії,якіможливі...З огляду наперсонузагиблого-вінбув непростимлюдини-сьогодніробитьсявсе,щобвстановитивсіобставиницьогозлочину.Цеможебути,безумовно,іФСБ,тобторосійськіспецслужби,цеможебутиізамовневбивство,цеможебутиіособистанеприязнь,ібізнес-кримінальні розборки.Требадатиможливістьактивнопопрацюватиоперативно-слідчимгрупам,щобдетальнорозібратисяв цьому резонансному злочині",-сказавШкіряк.

Вінтакожне виключив,щооднимзфакторіввбивстваМахаурімогластатийогоучастьвАТОнаДонбасі.

Як повідомлялося, ввечері у п'ятницю, 8 вересня, в центрі Києва шляхом закладання вибухового пристрою було підірвано автомобіль Toyota Camry з грузинською реєстрацією, в результаті чого загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі, жінка,якаперебувалавсалоніавто,отрималаважкіпоранення,атретійпасажир-дитина,не постраждав.

ДиректордепартаментукомунікаціїМВСУкраїниАртемШевченкопоінформував,щовідкритокримінальне провадженняза ч.2ст.115КримінальногокодексуУкраїни(умисневбивство,вчиненесуспільнонебезпечнимспособом).

Пізнішевполіціїприпустили,щопісляоцінкивсіхнаявнихдоказівівразівстановленнядодатковихобставин,буденаправленозверненнядо органівпрокуратурипро перекваліфікаціюкримінальногопровадженняза фактомвибуху,відкритогозач.2статті115КримінальногокодексуУкраїни-настаттю258КримінальногокодексуУкраїни(терористичний акт)".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти