Розвідник шокував одкровеннями про те, як обмінюють полонених на Донбасі

11 грудня 2016, 09:22

Бондаренко пояснює, що для бойовиків полонений офіцер є цінним "обмінним матеріалом". За його словами, одного офіцера ЗСУ можуть запропонувати обміняти на 15-20 представників так званих ДНР-ЛНР

Під часвійськовогоконфліктунаДонбасісотніукраїнськихвійськовихпотрапиливполонбойовиківсамопроголошенихДНРіЛНР,протебагатознихтакі небулизвільнені.

Інструктор-волонтерукраїнськихвійськовихнаДонбасіОлегБондаренкорозповіввінтерв'ю
ONLINE.UA, щоукраїнськіофіцеридорогокоштуютьприобмініполоненимиміжсторонамиконфлікту.

Реклама

Зайогословами,снайперів,кулеметниківідесантниківвбиваютьпрямонамісці.Розвідникуточнює,щобойовикивважають за кращезахоплювати"язиків"(тих,хтоможенадатиїмважливуінформацію).Найчастішемовайдепро офіцерівЗСУ.

Співрозмовникстверджує,щовполонібойовиківєофіцериЗСУ.Сепаратистиоцінюють,якийбойовийдосвідмавофіцер,атакожте,щовінможезнатипро розташуванняукраїнськихвійськ.Уполонізагарбникипочинають"качати"офіцерів,поки недоведутьйогодостану"овоча".

Розвідникпояснює,щодлябойовиківполоненийофіцерєцінним"обміннимматеріалом".Зайогословами,одногоофіцераЗСУможутьзапропонуватиобмінятина15-20представниківтакзванихДНР-ЛНР.

Нагадаємо,вкінці листопаданардепІринаГеращенкозаявила,щоРосіянавмисне збільшуєкількістьполоненихукраїнцівнаДонбасі.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти