Після захоплення будівлі Концерну РРТ зникло багато документів з бухгалтерії – директор

30 вересня 2014, 16:50

Максим Салай

События на ТК Украина

Чинне керівництво вважає, що пікет біля телевежі був проплачений

Напередодні під час захоплення завдання державного концерну радіозв'язку, радіомовлення і телебачення зник і був знищений ряд документів, у тому числі і з бухобліку. Про це розповів директор КРРТ Олександр Півнюк.

Реклама

"Мітинг був проплачений і о 21:00 практично всі мітингувальники розійшлися. А представники Майдану, які були досить агресивно налаштовані проти нинішнього керівництва Концерну РРТ, за час перебування на мітингу зрозуміли, що тут відбувається захоплення влади. І це захоплення влади було організоване за допомогою фальшивих документів", – зазначив Півнюк.

Сьогодні, все більш-менш спокійно, хоча у будівлі Концерну теж пікетують люди. За словами директора це переважно співробітники КРРТ, які напередодні брали участь у захопленні будівлі на чолі з екс-керівником підприємства Костянтином Захаренком.

"Сьогодні всі прийшли на роботу, всі працюють, а ті люди, які зараз стоять, велика частина відсутня на роботі з нез'ясованих обставин або у відпустці, або на лікарняному. Враховуючи те, що у нас режимний об'єкт, ми їх не пустили", – зазначив Півнюк.

Працівників, які напередодні брали участь в пікеті не пустили в будівлю, щоб уникнути різних провокацій.

Реклама

"Ми запросили слідчу групу, оскільки у нас пропало дуже багато документів. В бухгалтерії розірвані документи. Зараз це досліджується і щоб не перешкоджати слідству, щоб не було втручання в це слідство і тиску на людей, ми прийняли рішення призупинити допуск людей, які пов'язані із захопленням влади в Концерні", – розповів директор КРРТ.

Нагадаємо, напередодні під час пікету у телевежі в Києві відбулося силове проникнення екс-керівника Концерну Костянтина Захаренка на колишнє робоче місце. Сьогодні, же потрапити в будівлю підприємства він не зміг.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти