Рейдерство концерну з 576 телерадіовежами сталося в квітні – екс-керівник КРРТ

30 вересня 2014, 15:28

Максим Салай

События на ТК Украина

Концерн штучно намагаються довести до банкрутства

Екс-керівник державного концерну радіозв'язку, радіомовлення і телебачення Костянтин Захаренко заявляє, що КРРТ намагаються довести до банкрутства, щоб треті особи отримали контроль над концерном і технічним обладнанням.

Реклама

"Рейдерство концерну відбулося понад чотири місяці тому, а саме 25 квітня, коли був призначений нинішній керівник Олександр Півнюк на посаду директора. З того моменту робилося все різними способами, для того, щоб концерн передати в руки іншому капіталу. Як саме? – Це дуже просто. Перша схема: створити спільне підприємство, віддати основні активи концерну – 576 вишок, в спільне підприємство. В статутному капіталі цього підприємства держава буде мати, наприклад, 49% і заходить якийсь інвестор з 51%. Після цього держава повністю втрачає можливість контролювати ці об'єкти. І вони просто виводяться з концерну в нову структуру", – розповів Захаренко.

За його словами ця схема не пройшла, в зв'язку з тим, що колектив і профспілка Концерну проти цього. І нині впроваджується новий спосіб впливу на КРРТ.

"Зараз же впроваджується нова схема. А саме створення штучного банкрутства, доведення до банкрутства. Наразі дебіторська заборгованість становить понад 116 мільйонів гривень", – зазначив колишній керівник підприємства.

Нагадаємо, напередодні Захаренко, заручився підтримкою активістів і нібито маючи на руках рішення суду про незаконне звільнення, зайняв колишнє робоче місце.

Реклама

Але сьогодні охорона вже не пустила його в будівлю КРРТ.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти