Прикордонники розповіли про ситуацію на адмінкордоні з Кримом

13 серпня 2016, 14:07

За словами Назаренка, ситуація на адмінграніце "залишається досить складною, але контрольованою з української сторони"

Державна прикордонна служба України посилила свої резерви і готова до будь-якого розвитку ситуації на адмінкордоні з Кримом, заявив глава прикордонного відомства України Віктор Назаренко.

"На мій погляд, в Криму відбувається черговий етап гібридної війни РФ проти України і її народу. Ви знаєте, що це тимчасово окупована територія і, до речі, ми через цю лінію пропускаємо тільки громадян України або іноземних громадян, які мають відповідний дозвіл міграційної служби. Тобто в основному їздять тільки громадяни України", – сказав він в інтерв'ю агентству
"Інтерфакс-Україна".

Реклама

ЗасловамиВ.Назаренко,ситуаціянаадмінкордоні"залишаєтьсядоситьскладною,алеконтрольованоюзукраїнської сторони"."Післянещодавньої наради,яка відбулася підкерівництвомпрезидентаУкраїни,миуточнилизавданнянашихпідрозділів,миуточнилипорядоквзаємодіїзЗСУ,зіншимиправоохороннимиформуваннями,аджеми єсегментомзагальноїсистемиоборонидержави",-підкресливвін.

Голова Держприкордонслужбивказав,щоприкордонникипідтягнулирезерви,включаючиважкеозброєння,іпродовжуютьцюроботу."Такожмипровелирядіншихзаходівякзмісцевимнаселенням,такізнашимперсоналом,спрямованихнапідвищеннябоєготовностінаданомунапрямку.ЯхочузапевнитивасігромадянУкраїни,щомиготовідо розвиткубудь-якихподій,арозвитокподійдлянасможебутисамимнестандартним",-додаввін.

Коментуючизвинуваченняросійської сторонипро те,щонібитоз бокуУкраїнивелисяобстріливсторонуКриму,В.Назаренкосказав:"НіякихБМП,танків,БТРівабоякихосьпострілівз бокуматерика,явасзапевняю,не було.Мибпро цезнали,мибцезафіксували,аджемизацевідповідаємо".

Главаприкордонногозазначив,щотакіпровокаційнідіїмаютьконкретну мету-підвищитирівеньконфронтаціїнаційтериторії.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти