Панова душили надягнутим на голову пакетом – журналіст про відео з допитом "диверсанта"

13 серпня 2016, 13:26

10 серпня в ФСБ Росії заявили, що запобігли скоєнню терактів в окупованому Криму

СпівробітникиФСБРФвиклаливмережутакий"записдопиту"Панова,якийможеслужитихібащодоказомпро скоєнийнимижсамимизлочин.

Про цепише
журналістЄвген ЛевковичнасторінцівFacebook.

Реклама

"В силу своєї попередньої професії я бачив безліч допитів підозрюваних. Точно понад сто. Зрозуміло, що допит, тим більше підозрюваного в особливо тяжкому злочині, – це не співбесіда про прийом на роботу. Це вкрай жорстка "бесіда", в 99,9 відсотках випадків супроводжується погрозами, шантажем і фізичним насильством. І зрозуміло чому. В іншому випадку отримати будь-які свідчення, хоч правдиві, хоч ні, просто неможливо. На світлі майже немає ідіотів (я для них, так вже й бути, залишу 0,1 відсотка) які просто так, з доброї волі, визнавали б свою провину, підписуючи собі тим самим довічний, або близький до того термін. Ні в якому разі не виправдовую тих, хто насильство застосовує – це просто констатація факту. Проте, навіть при цих спочатку закладаються витрати, такого втомився людини, як підозрюваний в підготовці терактів в Криму, я не бачив давно. Співробітники ФСБ "молодці", звичайно. то в пробірки по-нормальному нассати не можуть, то викладають в мережу такий "запис допиту", який може служити хіба що доказом про скоєний ними ж самими злочин.

Немаєсумнівіввтому,щоПановадушилинадягнутимнаголовупакетом.Звідсиабсолютнонабрякле обличчя,губиіважке дихання(втім,знову ж таки,цестандартнекатуванняпридачіпоказань).

Ужурналістатакожне викликаєсумнівів,щозПановим,щоботримативідньоговсе необхідне,працювалидовго.Записдопитутриваєвсього5хвилин33секунди,аленавітьзацей нетривалийчас-дев'ятьмонтажнихсклеєних.Малотого,кількаразівміняється положеннякамериіосвітлення.

"У промовіпідозрюваного,прицьому,цілкомдотриманістрункістьіхронологія.Це означає,щоПановтількивцьому,окремовзятомукабінетінеодноразововідповідавнаодніітіжпитання,аленадеякі,мабуть,відповідав нетак,яктребаФСБ,абощось"плутав",ідоводилосяшматкипереписувати",-вважаєЛевкович.

Реклама

Якповідомлялосяраніше,10 серпня вФСБРосіїзаявили,щозапобігли скоєннютерактіввокупованомуКримуна "критичноважливихоб'єктахінфраструктуриіжиттєзабезпеченняпівострова",якінібитоготувалоГоловне управліннярозвідкиМіноборониУкраїни.

ТакожвФСБзаявилипро ліквідацію"українськоїагентурноїмережі"ізатриманнягрупи"диверсантів".

Якстверджуютьвросійськійспецслужбі,"однимзорганізаторівприпиненихтерактівєПановЄвгенОлександрович,1977 року народження,жительЗапорізькоїобласті,співробітникГУРМОУкраїни,якоготакожзатримали,івіндаєсвідчення".

УМЗСРФназвалиім'ящеодногозатриманогоу справіпро підготовку"терактів"вКриму - Андрій Захтей.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти