Мешканці Запоріжжя катер відрізав руку

10 вересня 2015, 06:57

События на ТК Украина

Постраждала дивом залишилася жива

Жительница Запорожья лишилась руки, когда плавала в Днепре. На женщину  налетел катер. Пострадавшая чудом осталась жива. Как выяснилось, управлял лодкой работник милиции.

Вера Балым  только пришла в себя после тяжелой операции. Женщину в больницу привезли прямо с пляжа. Вера Ивановна пошла купаться, когда на нее налетел катер.

"Я только увидела задратый нос, увидела дно. И удар",  – вспоминает  Вера Балым, пострадавшая.

Только на берегу женщина поняла – осталась без руки.

"Я глянула, не вода, а просто сплошная кровь. И тогда я только увидела, что случилось. Все открытое, все рваное", – добавила она.

Винт отрезал руку выше локтя, изодрал в клочья спину и грудь.

"Пациентке предстоит в будущем многократные операции  и в последующем операция по протезированию правой верхней конечности", – сказал Евгений Бойко, заведующий отделением травматологии Запорожской городской больницы.

Трагедия случилась на диком пляже.

Этот пляж – один самых популярных в Запорожье. Но официального статуса он не имеет. Поэтому за движением катеров здесь никто не следит.

Рулевой катера, покалечившего Веру Балым, в тот день отмечал день рождения сына. Как все было – рассказать согласился по телефону. Уверяет: был трезв.

"Я ее увидел уже после того, как обернулся. Я понял, что обо что-то ударился двигателем. Обернулся, увидел даму в воде. Вернулся, оказал доврачебную помощь. Вытащил в лодку, доставил на берег, в процессе вызвали "скорую", – рассказал Роман, водитель катера.

По словам адвоката пострадавшей, виновник аварии – майор милиции. В прокуратуре уверяют – милиционеру грозит до пяти лет лишения свободы.

Реклама

Эту и другие новости вы можете посмотреть в выпуске информационной программы "События" на канале "Украина".

Мешканка Запоріжжя позбулася руки, коли плавала в Дніпрі. На жінку налетів катер. Постраждала дивом залишилася жива. Як з'ясувалося, керував човном працівник міліції.

Віра Балим тільки прийшла до тями після важкої операції. Жінку в лікарню привезли прямо з пляжу. Віра Іванівна пішла купатися, коли на неї налетів катер.

Реклама

"Я тільки побачила задратий ніс, побачила дно. І удар", – згадує Віра Балим, потерпіла.

Тільки на березі жінка зрозуміла – залишилася без руки.

"Я глянула, не вода, а просто суцільна кров. І тоді я тільки побачила, що трапилося. Всі відкрите, все рване", – додала вона.

Гвинт відрізав руку вище ліктя, роздер на клапті спину і груди.

"Пацієнтці належить у майбутньому багаторазові операції і в подальшому операція з протезування правої верхньої кінцівки", – сказав Євген Бойко, завідувач відділенням травматології Запорізької міської лікарні.

Реклама

Трагедія трапилася на дикому пляжі.

Цей пляж – один найпопулярніших в Запоріжжі. Але офіційного статусу він не має. Тому за рухом катерів тут ніхто не стежить.

Рульовий катера, який покалічив Віру Балим, того дня відзначав день народження сина. Як усе було – розповісти погодився по телефону. Запевняє: був тверезий.

"Я її побачив вже після того, як обернувся. Я зрозумів, що об щось вдарився двигуном. Обернувся, побачив даму у воді. Повернувся, надав долікарську допомогу. Витягнув у човен, доставив на берег, в процесі викликали "швидку", – розповів Роман, водій катера.

За словами адвоката постраждалої, винуватець аварії – майор міліції. У прокуратурі запевняють – міліціонеру загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Реклама

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми "События" на каналі "Україна".Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти