Затриманий в Домінікані екс-мер Херсона заявив, що його викрали

27 серпня 2016, 08:33

Раніше були оприлюднені записи розмов, які свідчать про можливу співпрацю Сальдо з ФСБ Росії

ЗатриманийполіцієювДомініканськійреспубліціекс-мерХерсонатаекс-народнийдепутатВолодимирСальдозаявив,щоставжертвоювикрадення.Телефонйомунадавадвокат,повідомляє ZN.ua.

Реклама

Сальдо стверджує, що його викраденням та незаконним утриманням в Домініканській республіці керував житель Херсона. "У Домініканську республіку я прибув в червні, на ділову зустріч на запрошення жителя Херсона Дениса Пащенка. З ним мене познайомили представники херсонських ділових кіл і не було підстав чогось побоюватися. Уже в Домініканській республіці мене викрали, нібито за вказівкою все цієї ж людини. Відібрали все особисте майно, гроші, мобільні телефони і планшет, утримували під замком з зав'язаними очима. Так тривало близько 50 днів. на руках у мене постійно були наручники, на ногах також металеві браслети", – говорить Сальдо.

Група людей, нібито спеціально для цього найнята організатором викрадення, нібито застосовувала до нього "тортури електрошокером, холодною водою, натискала на больові точки".

"За деякими ознаками, можу припустити, що це або колишні військові, або люди зі спеціальною підготовкою. Викрадачі вимагали викуп, сума стартувала з 200 тисяч доларів. Потім, використовуючи мої телефони, викрадачі зв'язалися з моїми родичами і партнерами, обманним шляхом змусивши їх передати їм права на ряд об'єктів нерухомості", – розповів Сальдо.

За його словами, звільнитися йому допоміг спільник викрадачів, громадянин Болгарії.
"Коли вдалося вибратися, то керівник викрадення звернувся в поліцію, сказавши, що це він сам став жертвою викрадення", – зазначив Сальдо.

За цією заявою поліція затримала його і згаданого громадянина Болгарії. Також Сальдо додав, що за час його перебування в полоні "керівник його викрадення" як мінімум двічі бував в Херсоні.

Нагадаємо, раніше були оприлюднені записи розмов, які свідчать про можливу співпрацю Сальдо з Федеральною службою безпеки Росії. Автентичність аудіозапису перевіряє СБУ.

За словами Сальдо, вони були змонтовані викрадачами і, використовуючи відібраний телефон, розміщені в соціальних мережах на сторінках екс-мера
.

Ранішеповідомлялосяпро затриманнявДомініканіекс-мера Херсона. За інформацієюпочесногоконсулаУкраїнивДомінікані,Сальдознаходитьсяпідвартоювпенітенціарному закладівДомінікані,інайближчим часомвідбудетьсясудовезасіданнязметоювизначенняйомузапобіжного заходу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти