Військова прокуратура вимагає повернути 3 об'єкти нерухомості Чернігівського ремонтного заводу в держвласність

6 травня 2015, 15:03

Вартість нерухомості оцінюється в 1,5 млн грн

Військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону України з метою захисту інтересів держави в особі державного підприємства "171 Чернігівський ремонтний завод" здійснила вступ у справу про банкрутство зазначеного підприємства, яке розглядається в Господарському суді Чернігівської області. Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону Україна.

Реклама

У прокуратурі зазначають, що військовою прокуратурою встановлено, що в липні 2014 за результатами аукціону комерційним підприємствам реалізовано 3 об'єкти нерухомості заводу з численними порушеннями.

"На момент укладення договорів купівлі-продажу об'єктів нерухомості державного підприємства "171 Чернігівський ремонтний завод" існувала пряма заборона відчуження цього майна, а комерційні фірми – учасники аукціону з продажу майна здійснили антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів аукціону", – йдеться в повідомленні .

Після отримання висновку Антимонопольного комітету України, яким підтверджено зазначені порушення, 28 квітня військова прокуратура Чернігівського гарнізону подала до Господарського суду Чернігівської області три заяви про визнання недійсними операцій з реалізації комерційним структурам об'єктів нерухомості державного підприємства загальною площею понад 4,5 тис. кв. м. вартістю понад 1,5 млн грн.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти