Поблизу "Краковця" затримано 100 осіб з газовими балончиками і пістолетом

10 вересня 2017, 14:32

Четверо з доставлених у відділення поліції мають судимість

Поліціязатрималапонад сто осібу камуфляжнійформі,якірухалисявбікукраїнсько-польського кордону.Поблизупунктупропуску"Краковець"

Якповідомляєпрес-службаНацполіціі,вонидоставленіу відділок.Особи затриманихвстановлюютьсяіз'ясовуютьсяпричиниїхперебуванняврайоніпунктупропуску"Краковець
".

Реклама

pm777image001

Під часперевіркиправоохоронцівиявилиунихгазовібалончики,стартовийпістолет,атакожметалевіпредмети.
Уполіціїповідомили,щочетвероздоставлениху відділення поліціїмаютьсудимість.Всі-жителііншихрегіонівУкраїни.Середзатриманих-студенти,атакожтроєнеповнолітніх.

Відносноорганізаторазаходубудескладено адміністративнийпротоколпро порушеннявстановленогопорядкуорганізаціїіпроведеннязборів,мітингів,вуличних походівідемонстрацій,відзначиливполіції.

Крімтого,відносно ранішезатриманоїнаПП"Краковець"активісткиFemenбудескладено адмінпротоколзадрібнехуліганство.
Ранішеповідомлялося,щобіля пунктупропуску"Краковець"поліцейськізупинилигрупузблизько40невідомих,одягненихпереважновкамуфляжний одяг,якіорганізовано направлялисявбікППінаметового містечкаприхильниківСаакашвілі.

Як повідомлялося, Саакашвілі 10 вересня змінив початковий план і вирішив не намагатись в'їхати в Україну через пункт пропуску "Краковець", а сісти на поїзд "Інтерсіті".

Нагадаємо, в кінці липня Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства черезнаданнянедостовірноїінформаціївзаявінаотриманнягромадянства.

СамколишнійглаваОдеськоїОДАзаперечуєбудь-якіпорушенняіпообіцявоскаржитирішенняпро позбавленняйогоукраїнськогопаспорта.
Реклама

На початку вересня Україна отримала від Грузії запит на арешт і видачу Саакашвілі. УГрузіїекс-президентуцієїкраїнизагрожуєдо11роківв'язниціза чотирма кримінальними справами.Йогопідозрюютьвпричетностідо вбивства,рейдерства тарозтрати державнихкоштів. Усвоючергугрузинськийекс-президентвважаєкримінальнісправисфабрикованимизметоюорганізаціїполітичнихпереслідувань.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти