У Вінницькій області за підпал прапора України судитимуть чоловіка

29 листопада 2014, 18:52

Чоловік кинув прапор у грубку

Співробітники міліціїнаправилидо суду кримінальнепровадження, відкритеза фактом наругинадДержавнимсимволом. Про це УННповідомиливпрес-службі УМВСу Вінницькій області.

Як зазначається,22-річнийжительМогилів-Подільського районупідпаливукраїнський прапор.

Реклама

"Отримавши інформаціюпро те, що в селищіВендичаниводному з кафемісцевий жительнамагався спалитипрапор,співробітникиміліції негайнорозпочали перевірку.Намісці подіївбанкетному залізакладуправоохоронці виявили та вилучилиДержавний прапорУкраїнизі слідамигоріння", – йдетьсявповідомленні.

Міліціонери встановили, щочоловік кинувпрапор угрубку.Побачивши,що полум'яне горить, зловмисникпочавпідпалюватиДержавнийсимволзапальничкою.Йогодії припинилисвідки.

Чоловік ніколиранішене потрапляву поле зору правоохороннихорганів і неможе пояснитисвій вчинок.

За словаминачальникаУМВС України у Вінницькійобласті ІгоряМоренця,досудове розслідуваннякримінального провадження, відкритогоза ч.1 ст.338(наруганаддержавнимисимволами) ККУкраїни, завершеноінаправленодо суду.Згідно з чинним законодавствомзловмиснику загрожує штрафдо п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумівдоходів громадян або арештнастрокдо шестимісяців абопозбавленням волі на строкдо трьох років.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти