У Києві запобігли теракту

30 травня 2015, 12:52

Теракт мав відбутися під час "маршу білих хусточок"

Співробітники Служби безпекиУкраїнизатримали в Києвідиверсанта,якийприбув до містаз метою дестабілізаціїситуації в столиці, зокрема,збиравсяздійснитипід час проведення "маршубілиххусточок" терористичнийакт, повідомляє прес-центрСБУ.

Реклама

"За завданнямросійськихспецслужбвін збиравсяорганізуватипроплаченийпредставникамиколишньої владитакзваний "маршбілиххусточок" і здійснитипід час його проведеннятерористичнийакт.Для виконаннязлочинногозавданнядиверсантзаздалегідьприбув до Києва.Він змінивпаспортнідані ідля прикриттявлаштувався на роботуводнуз адвокатськихконтор", – йдетьсявповідомленні.

За данимиСБУ, затриманийготувавбазудлятерористичноїдиверсійної групи,яка збираласявирушити до Києваз т.зв.самопроголошеної"ЛНР".

"За задумомросійськихкураторів, терористичнийактпід часфейкового "маршубілиххусточок" мав дестабілізуватиситуацію в столиціУкраїниі спровокуватизаворушення.Післяздійснення терактудиверсантипланувалиповернутисянатериторію,тимчасовоокупованубойовиками", – додалиу відомстві.

Відзначається, що співробітникиспецслужбиоперативновстановили особудиверсанта.

Реклама

"Затриманийз травнядо липня 2014року очолював "слідчий підрозділ" незаконногозбройного формуваннябойовиків "Лісовик", якедіяловЛуганській області.Він безпосередньодопитувавікатувавукраїнських військовослужбовціві мирних громадян,яких бойовикипідозрюваливпроукраїнськихпозиціях. Бойовиктакожбрав участьу бойових діяхі диверсійнихопераціях протиукраїнських військових, в ході якихотримав численніпоранення.Після цього віні був "переорієнтований"російськимиспецслужбаминаорганізаціютерористичнодиверсійнихактів умирнихукраїнських містах", – повідомиливСБУ.

Відзначається, що вданий час продовжуютьсяневідкладніоперативно-слідчі діїдля затриманнявсіхможливих спільниківдиверсанта.

Раніше також повідомлялося, що СБУ запобігла ряду терактів на сході України.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти