У Дніпрі працівник "Південмашу" відкрив вогонь по нацгвардійцям, що охороняли завод

4 вересня 2016, 07:30

В результаті один з охоронців отримав вогнепальне поранення в обличчя, друга куля застрягла в бронежилеті, іншого часового куля зачепила в області живота

УДніпрідвоє вартовихНаціональноїгвардіїУкраїни(НГУ),які охоронялиПівденниймашинобудівнийзавод,отрималипораненняпід часзатриманняфрезерувальника,який намагавсявикрастивелику кількістькольоровогометалу,повідомиливпрес-службіНГУ.Інцидентставсяблизькодругої години ночі3 вересня.

"Під часзатриманнязлодійповодивсянеагресивноівиконувавкомандичасових,аленесподіванодіставзброюівідкриввогоньпо солдатахНацгвардії",-зазначенов
  повідомленні прес-служби.

Врезультатіодинзохоронцівотримаввогнепальне пораненнявобличчя,другакулязастряглавбронежилеті.Іншого часовогокуля зачепилавобластіживота,пройшовшиподотичній.

УНацгвардіївідзначили,щоробочийспробувавсховатисязмісцязлочину,алейогозатрималиприбулінадопомогунацгвардійцііпередалиполіції.

Затриманимвиявивсяраніше судимийжительДніпра1962 року народження.

За цим фактомправоохоронцівідкриликримінальне провадженняза ст.15(замахназлочин)тач.2ст.115(умисневбивство)КримінальногокодексуУкраїни,якапередбачаєпокаранняувиглядіпозбавлення волінатермінвід10до15роківабодовічнепозбавлення волі.
Лікарінадалипоранениммедичнудопомогу,вданийчасїхжиттю нічого не загрожує.

УНацгвардіїподалиподання про нагородженнячасовихдержавнимивідзнаками.

Державнепідприємство"ПівденниймашинобудівнийзаводіменіМакарова"здійснюєсерійневиробництвосучасноїракетно-космічноїтехніки.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти