У Черкаській області кульова блискавка залетіла в будинок і зірвала дах

15 травня 2016, 01:54

Вогненна куля залишив сліди і на руці господині

УЧеркаськійобластікульоваблискавказалетілавбудинок.Рідкіснеприроднеявищевласницязруйнованогобудинкубачилана власні очі.Під часгрозивогненна кулязірваладахцегляного будинку,залетіланагорище,азвідтипотрапилаубудинок.Вонарозбилавікна,розплавиларозетки,спалилавсюелектричнупроводкуітехнікувбудинкуінавітьвибладзеркалозістіниу ваннійкімнаті,йдетьсявсюжеті ТСН.

Реклама

Кульоваблискавказалишиласлідиінаруцігосподині."Язалишиласяживадивом!",-визнаєвона.Господинязустрічаєжурналістівзісльозамиіпроситьчасу,щобзаспокоїтися.МісцевабізнесменАллаГонтарживесама.Другу добубезсвітлаіводи.П'єзаспокійливе,проводитьвбудинокірозповідає,яка вона-кульоваблискавка.

"Красива.Вонабулаяскраво-червона.Скількижитиму-стільки буду їїбачити",-говоритьжінка.Утойденьвонабулавбудинку,почулаякесь незрозумілетріщанняішипіння.Думала,щоцедощшумитьіб'єпо шиферу.Насправдікулявжевлетіланаїїгорище."Вонапіднялавесь дахіпоставиланамісце.Шифервесьтутпорушений",-говоритьгосподиня.

По домугуляладесьзпівгодиниітрощилавсепідряд.Вцей час,пригадуєгосподинябуланакухні,включилачайник,зробиласобічай,аколизадзвонивтелефонвкоридорі,вийшлаіраптомвибух,всевдимуінанеїлетитьщосьчервоне,кругле,завбільшки зм'яч.

"Заразпотелевізорувійнупоказують,тоцетакийвибухбожевільний.Іятодірозвертаюся-ітуттака кулялетить.Яїїбачила.Вонарозірвалауменеврукахтелефон.Явпалатоді,інатомувсескінчилося.Осьщозалишилосявідпроводки.Сюдивона вийшла",-розповілагосподинябудинку.

Реклама

Рятувальники, електрики, газовики – з десяток чоловіків, які оглядали будинок Гонтар, до сих пір здивовані, що вона вижила і що будинок не загорівся. Адже в цей час працювала ще й газова колонка. Пошкоджень, за підрахунками господині, завдано більше, ніж на 100 тисяч гривень. На допомогу від держави – годі й сподіватися. Містики в природному феномені господиня не бачить. Все що її зараз турбує – як відновити будинок. Діти, рідні і кілька сусідів ніж можуть допомогти, але де взяти гроші на ремонт хоча б даху, вона не знає.

Допомогти постраждалійвідкульової блискавкижінціможназа наступними реквізитами:картаПриватбанкупотелефону5168 7423 3527 9901.Отримувач-АллаІванівнаГонтар.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти