Стрєлков пояснив, коли замінить Путіна: "Зжере сам себе"

4 червня 2016, 07:37

Бойовик хоче прийти до влади під час піку кризи в Росії

Колишнійлідербойовиків"ДНР"ІгорГиркин(Стрєлков),якийранішеоголосивпро створенняновоїорганізації"Загальноросійськийнаціональний рух",заявив,що не боротиметьсязавладумирнимшляхом,амає намір"врятуватикраїну"військовимиметодамивпереломниймомент,-проце заявиввінтерв'ювиданню Znak.

Реклама

"Ми і раніше говорили, що нинішній режим приречений, він зжере сам себе. На наших очах відбувається саморуйнування режиму, який не бажає змінюватися. Він розпадається і на рівні економіки, і політики, і навіть владної вертикалі, тому що вона розколюється. Наше завдання - не скидати цей режим, хоча б тому, що ми бачимо на прикладі України, до чого призводить повалення. Наше завдання – коли режим почне критикувати, мати ту силу, яка зможе зберегти країну. Ми націлені не так на протистояння з нинішнім режимом, а на порятунок країни від катастрофи і вибудовування нового політичного майбутнього", – стверджує бойовик.

Гиркинзапевняє,щойогомета-вситуаціїкризивзятивладувсвоїруки."Іншого варіантудляприходудовладизаразпростоне існує.Будь-яка людина,яка живевнашійкраїнііне єпатологічнимлицеміромабочленомпартії "ЄдинаРосія",розуміє,щовсі вибори-цепростофікціяіпрофанація,починаючизпочатку90-х",-говоритьбойовик.

Такожвінзазначив,щовДерждумубалотуватисяне збирається,оскільки"не терпитьбрехні"."Уменевзагалінемаєсмакудо політики.Колиякажу, що нехочузайматисяполітикою,я нелукавлю.Яізаразнеюне хочузайматися.Вонаменінецікава,іядобре знаю,щотакеполітика,іядобре знаю,щоцетаке,зточкизоруколишньогоспівробітникаорганівдержбезпеки:цеграничнобрудна справа,девсібрешуть.Ябрехатитерпітине можу",-зазначивбойовик.

Нагадаємо,днямиГиркинжорсткорозкритикувавте,якПутінвходісвоговізитунаСвятугоруАфонуГреціїставнатронвізантійськихімператорів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти