Страшна ДТП в Румунії забрала життя громадянки України – МЗС

16 серпня 2015, 17:09

Ще двоє українців отримали поранення різного ступеня тяжкості

У дорожньо-транспортній пригодівРумуніїзагинула громадянкаУкраїни.Про це з посиланнямнаречника МЗС УкраїниМар'януБецупередає УНН.

Реклама

"15 серпня вСлобозії(150 кмвідБухареста, Румунія,- ред.)врезультатіДТПзагинула громадянкаУкраїни, ще двоє -отримали поранення різної тяжкості.Одинз них узадовільному стані, інший -впісляопераційному", -повідомила вона.

Як повідомляє видання, пораненігромадяниУкраїниперебувають у лікарнімістаБухарест.Їм наданонеобхідне медичнесприяння.

Нагадаємо, раніше Європейська правдаз посиланнямнамісцеві ЗМІповідомляла, щовРумуніїу містаУрзіченьсталася серйозна ДТП,одна змашинбулаз українськиминомерами.

За інформацією ЗМІ,ваварію потрапилотримашини:легковіWolkswagenіOpel,атакожмікроавтобусOpelз українськиминомерами.Про наявністьу мікроавтобусігромадянУкраїнине уточнюється.

Реклама

"В результатіДТПзагинуличоловік і дружина,якіперебувалив одній змашин,щеодна людина померлаподорозі в лікарню, ачетверопасажирівгоспіталізовані",-повідомляло видання.

Як повідомлялося раніше,внічна 9серпня на трасіКонстанца-Бухарест(Румунія), в 53кілометрах відБухареста,сталася ДТПз автобусом, що перевозив51громадянинаУкраїни,втому числі, щонайменше,25 дітей.Врезультаті аваріїдвоє громадянУкраїнизагинули,середних -одна дитина.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти