Страшна трагедія в Одесі: двом підозрюваним сьогодні оберуть запобіжний захід

17 вересня 2017, 11:12

Стан двох постраждалих дівчаток задовільний

РадникглавиполіціїОдеськоїобластіРусланФоростякзаявив,щозапобіжний західдвомособам,якимоголосилипро підозруу справіпромасштабну пожежувдитячомутаборіОдеси,оберуть,швидше за все,сьогодні,17 вересня,передає "112 Україна".
"Насьогоднідвомособамоголошенопро підозру.Цедиректортаборуійогопомічник,якийвідповідавзапротипожежний стан",-зазначиввін.

Зайогословами,слідчідіїтривають.
Вінзазначив,щонезважаючинавихідні,вчораекспертивийшлинароботудляпроведеннясудово-медичних,генетичнихекспертиз.

"Колоосіб,причетнихдо цієї проблеми,будеширше,івсіх осіб, причетнихдоексплуатації,атакожті,хтомаютьознакинедбалого ставленняабопорушеньпротипожежноїбезпеки,будутьпритягатися до відповідальності",-підкресливФоростяк.

РадникголовиобласноїНацполіцііповідомив,щостандвохпостраждалихдітейзадовільний.Однуздівчатокбатькизбираютьсязабратисьогоднідодому,іншащебудеперебуватинастаціонарномулікуванні.
Вінтакожповідомив,щовчоравприміщенніОдеськоїобласної державної адміністраціїголоваОДАзібравусіхсиловиків,експертівізаслухавстансправщодотрагедії.Кожензкерівниківвідповіднихпідрозділівдоповівпро пландій.

КоментуючиситуаціюпідОдеською мерією,Форостякзазначив,щовчоравсезакінчилося"більш-меншмирно,незважаючинаштовханину".Зайогословами,батькипостраждалихдітейдомовилисянасьогодніпро зустрічзголовоюОДАтаіншимичиновниками.

Реклама

Нагадаємо, пожежа в дитячому муніципальному таборі "Вікторія" сталася в ніч на суботу. Загорівсядерев'янийкорпус,вякомузнаходилися42дитини,тридитинизагинули.Будівля згорілавщент.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти