Співробітники міліції затримали сутенерку, яка організувала бордель у центрі Дніпропетровська

6 вересня 2014, 20:40

Жінці загрожує до 7 років позбавлення волі

З жовтня2012 року і домоменту затриманнямісцеважительказаймаласясутенерствомта втягненняммолодихжіноку заняттяпроституцією.В данийчас встановленоодинадцятьдівчат,які по черзіпрацювалиповіямивборделі,одназ яких буланеповнолітньою,повідомляє прес-служба МВС.

Організаторспільноз іншимиучасникамигрупирозміщувалавІнтернетівсоціальнихмережахоголошенняпро набірдівчатнависокооплачувануроботувсферіпослуг.Насправді жмалозабезпеченихмолодихжінокзалучали дозаняттяпроституцією.

Також було встановлено,щокріморганізатора,взлочинномубізнесіпрацювали щетри адміністратори,особияких заразвжевстановлені.Вонипідшукуваликлієнтівдляповійірозміщували оголошенняпро наданняінтимнихпослугчоловікамнатериторії Дніпропетровськоїобласті.Адміністраторипостійно перебуваливкублі,бралиоплатузапослуги дівчат,за що отримувалидесятучастину доходу.

В"штаті"борделяпрацювавводій,якийдоставлявдівчатнавикликита охоронець,якийзалякувавдівчат іохоронявїх відобуренихклієнтів у разіконфліктнихситуацій.

Співробітники Управлінняпоборотьбізі злочинами,пов'язаними зторгівлеюлюдьмипротягомтривалогочасудокументувалиїхзлочиннудіяльність,щодаломожливістьпровестидвасанкціонованихобшукиі припинитидіяльністьмісцярозпусти.Входіобшуківбули вилучені речіідокументи, що доводятьзлочиннудіяльністьорганізаторівборделя.

Вданий часорганізаторубудинкурозпустиповідомленопро підозруза ознакамизлочину,передбаченогоч.1,2ст.303(сутенерствоабо втягненняособи в заняттяпроституцією)тач.2ст.302КримінальногокодексуУкраїни(створенняабо утримання місцьрозпустиізвідництво).Бабушкінськимрайоннимсудомм.Дніпропетровськаїйобрано запобіжнийзахід у виглядідомашньогоарешту.Жінцізагрожує до7роківпозбавлення волі.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти