Скандал з припливом нелегальної зброї з України в ЄС: нові подробиці

8 серпня 2016, 05:55

У Румунії прокоментували повідомлення британських ЗМІ про те, що частина зброї поставляється в Румунію з України, а потім вона продається на ринки третіх країн і потрапляє в руки терористів

Правоохоронні органи і силові структури Румунії повинні більш ефективно співпрацювати в сфері боротьби з торговцями зброєю, а румунське законодавство в цій сфері слід посилити.

Реклама

Так колишній директор Румунської служби інформації Костін Джеорджеску прокоментував оприлюднену іноземними ЗМІ інформацію про незаконну торгівлю зброєю в Румунії, передає Укрінформ.

"Добре, що така інформація з'являються. Це зобов'язує владу вжити більш жорстких заходів. В кінцевому підсумку зброя, що вивозиться з Румунії, потрапляє в руки терористів і мафіозних кланів. Нам необхідна більш тісна співпраця в цьому плані з Україною, з митними властями. Для скорочення кількості злочинів в цій сфері ми зобов'язані посилити і національне законодавство, підвищити ефективність взаємодії Управління по боротьбі з оргзлочинністю і тероризмом, Румунської служби інформації і Служби зовнішньої розвідки", – зазначив Джеорджеску.

В Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю і тероризмом заявили в зв'язку з цим, що проведуть власне розслідування.

Раніше британське видання Sky News оприлюднило матеріали журналістського розслідування про незаконну торгівлю зброєю на території Румунії. Зокрема, журналісти стверджують, що частина зброї поставляється в Румунію з України, а потім зброя продається на ринки третіх країн, потрапляючи в руки терористів і кримінальних угруповань.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти