СБУ затримала російського найманця при спробі втечі з України

16 липня 2014, 03:13

Чоловік воював на стороні ДНР

12 липня вМаріуполіспівробітникиСБУзатримали громадянинаРФМихайловаЛ.Ю.,який намагався втекти змістаі покинутитериторіюУкраїни,повідомляє прес-службаСБУ.

За словами затриманого, наприкінці червнявін прибувдо Донецька зРостова-на-ДонуРФ,щоб"заробити" гроші,йомуобіцяли1000доларівСШАщомісячноза участь у бойовихдіях на боцітерористівпроти українськихвійськових.

Російськийнайманецьприєднавсядо терористичноїорганізації, що дієнаДонеччині.Від керівництватакзваного "ДНР" він отримаввогнепальну тахолодну зброю,атакожвибухові пристроїдлязбройних нападівнаблокпостисилАТО.

Зрозумівшиневідворотність покаранняза скоєні ним злочини,найманецьспробуваввтекти з міста,плануючинезаконноперетнути російсько-український кордон.

Призатриманні уросіянинавилученогранатуіз запалом,багнет-ніж,карти змісцевістюДонецької таЛуганської областей,що засвідчуєдозвілпідписано"Стрілком"-Гіркіним,паспортгромадянинаРФз московськоюпропискою.

Затриманомуповідомленопро підозру у вчиненнізлочину,передбаченогоч.1ст.258-3(створеннятерористичної групичи терористичної організації) КримінальногокодексуУкраїни.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти