Саудівська Аравія перехопила запущену з території Ємену ракету

5 листопада 2017, 00:11

Зараз інформації про жертви і руйнування в результаті інциденту немає

УСаудівськійАравіїПРОперехопилизапущенузтериторіїЄменуракету,передаєDeutsche Welle.

"СистемипротиповітряноїоборониСаудівськоїАравіїперехопиливсуботу,4 листопада,ракету,випущенувбікЕр-РіядазтериторіїЄменувоєнізованим угрупуваннямповстанцівхуситівзшиїтськогоруху "АнсарАлла",-йдетьсявповідомленні
.

Зазначено,щоперехопленнябулоздійснене на північвідміжнародногоаеропорту"КорольХалід".

Заразінформаціїпрожертви і руйнуванняврезультатіінцидентунемає.

Реклама

Як повідомлялося, в столиці Ємену, Сані, в результаті авіаударів загинуло як мінімум 14 мирних жителів. Про це повідомляє Assosiated Press.

"Бойовілітакикоаліції,очолюваніСаудівською Аравією,скинулибомбивп'ятницюнадстолицеюЄмену,Саною,знищившибудинки,заповненіцивільними;загинулищонайменше14 осіб,втомучислівісімчленіводнієїсім'ї,повідомилиродичіісвідки",-повідомляєвидання.

Згідно з повідомленням,авіаударприпавнапівденнийкварталмістаФагАтта.Очікується,щочислозагиблихзбільшиться, оскількирятувальникищевитягуютьтілаз-підуламків.

Нагадаємо,вкінці липнясиливійськовоїкоаліціїз підтримкизаконностівЄмені,очолюваноїСаудівською Аравією,збилибалістичну ракету, що летіла в напрямку Мекки.
Заатакоюстоялиєменськіповстанці-хусити,говорилосяу відповідній заявікоаліції.

З 2014 рокувЄменітриваєпротистоянняміжсиламиурядуіповстанцями-хуситами.Уберезні 2015 рокувонорозгорілосязновою силоюпіслявторгненнявійськкоаліціїдесятиарабськихкраїнна чолізСаудівською Аравією,що підтримуютьофіційний урядпрезидентаЄменуАбд-РаббіМансураХаді.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти