Російські спецслужби використовують "злодіїв в законі" для дестабілізації ситуації в Україні – заступник голови Наполіціі

28 травня 2016, 12:46

У нашій країні активізувалися організатори і керівники злочинних угруповань з РФ

Спецслужби Російської Федерації використовують "злодіїв в законі" для дестабілізації криміногенної обстановки в Україні, що є елементом "гібридної війни". Про це заявив перший заступник глави Національної поліції – начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

"В Україні простежується насичення і активізація діяльності організаторів і керівників злочинних угруповань, які отримали громадянство і статус "злодія в законі" на території Російської Федерації. У зв'язку з цим вони знаходяться під впливом спецслужб РФ і використовуються останніми для збору інформації і дестабілізації криміногенної обстановки в регіонах України", – зазначив він.

За даними Трояна, все частіше надходить інформація про створення лідерами кримінального середовища власної контррозвідки, до складу якої входять справжні професіонали – колишні працівники правоохоронних органів, які завчасно нейтралізують активність спеціальних служб і підрозділів.

"Майже у кожного більш-менш впливового "злодія в законі" є високопоставлений покровитель, а іноді – і зв'язки з представниками медіа, які на замовлення організовують розміщення потрібних публікацій, в тому числі таких, які дискредитують ту чи іншу посадову особу", – пише Троян.

Він зазначає, що окремі злочинні угруповання створені для забезпечення економічних інтересів олігархічно-монополістичного капіталу і фінансуються з непідконтрольної державній владі частини України.

Нагадаємо, що раніше
ВерховнаРадавідмовиласявводитикримінальнувідповідальністьдля"злодіїввзаконі".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти