Польовий хом'як влаштував собі будинок, залишивши кілька сіл без телефонного зв'язку

23 січня 2017, 18:35

Бригада монтерів перекопала кілька десятків метрів поля, поки на півтора метровій глибині не знайшли перегризенний провід і сонного гризуна

УЖитомирськійобластіпольовийхом'якзалишивбезтелефонного зв'язкукількасіл.Наглибинівпівтораметравтраншеї,дележавкабель,тваринавлаштуваласобібудинокназиму.Ймовірно,йомузаважавстороннійпредмет,івінперегриздріт,абожсплутавйогозїжею,пише ТСН.

Реклама

Монтери,якіприїхалилагодитинесправність,знайшлипошкодженийкабель.Апоручзмісцемзлочину-сонногохом'яка.

ОлексійШахрайвжепонад20роківпрацюєваварійній бригаді,алецейвиклик,каже,запам'ятаєнавсе життя.Бригадамонтерівперекопалакількадесятківметрівполя,покинапівтораметровій глибиніне знайшлиперегризеннийпровід.Апоручмирноспаввинуватецьаварії.

"Мипобачилигніздо,значитьщосьживе,яобережнопочавзнімативерхнійгрунт,рукавичкамизгрібцейпісокітакдіставїї.Спала,явзявнаруки,не реагувала,атількизанесливмашину,сталотепліше,вонасталапрокидатися",-розповідаєелектромонтер.

Телефонний зв'язоквідновили,ахом'яка,якогорозбудиливідзимовоїсплячки,електромонтерзабравдодому.Тепергризунживевхлівіпосусідствузкоровою.Хом'якапанОлексійназвавДжульєттоюіпоселиввклітці,яказалишиласяпісляпапуг.

Реклама

Нагадаємо,вКиєвізастряглийвшафіхом'якз'ївпачкудитячихмалюнків

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти