Під Одесою спалахнули нові заворушення: поліція врятувала циганок від розправи

28 серпня 2016, 16:20

Після вчорашніх погромів кілька циганок повернулися в свій будинок, щоб забрати необхідні речі. За твердженнями очевидців, вони навіть примудрилися погрожувати оточуючим, що коли вони повернуться в село, то помстяться за руйнування.

УЛощинівціОдеськоїобластіспалахнулиновізаворушення,повідомляють місцеві ЗМІ.

Реклама

Напередодніповідомлялосяпро масові заворушеннявгромадіроміввселіЛощинівкаОдеськоїобласті.Натовпзтрьохсотеньосіб вирушивгромитибудинкигромадиромівпіслявбивствавосьмирічноїдівчинки,можливим убивцеюякоївиявився місцевийжитель20років.

Повідомляється,щопіслявчорашніхпогромівкількациганокповернулисявсвійбудинок,щобзабратинеобхідніречі.

"ПокиселянинаплощіпередДКобговорювалиумовивиселеннянебажанихсусідів,трижінкизромськоїгромадиспробувализабратисвоїречі.За твердженнямиочевидців,вонинавітьпримудрилисяпогрожуватиоточуючим,що,мовляв,коливониповернутьсявсело,топомстятьсязаруйнування.Однакїмсамимчерезкількахвилиндовелосярятуватисявтечею,оскількидо їхнього будинкузновупопрямувалипрактичновсіселяни,що булинасході",-пишеizmail.net.ua.

ЯкзазначаєЗМІ,жінокспіймаливполе."Фізичногонасильстваніхтонаднимине чинив,вчасно нагодилисябійціспецзагонуполіції,якіоточилициганокщільнимкільцем.Потімвонививелиїхнаоколицюсела,депосадиливмашинуівідвезли",-підкреслюєвидання.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти