Засуджений українець вимагає вибачень від РФ і хоче подати в суд на Кисельова

5 червня 2016, 06:24

Сергій Литвинов збирається подати позов проти телеканалу "Росія" і Дмитра Кисельова за наклеп

НезаконнозасудженийвРосіїукраїнецьСергійЛитвиноввимагаєвідРФвибаченьзанезаконнекримінальне провадженняпротинього.Таку заявувГенпрокуратуруРосіїукраїнецьпередавчерезсвогоадвокатаВіктораПаршуткіна,пише "Радіо Свобода".

Реклама

Узаявінаголошується,щонаЛитвиновавРФвідразувідкрилинову кримінальнусправупіслятого,якправозахисникидовели,щовіннікогоне вбиваввЛуганськійобласті,в чомуйогоізвинувачувавСлідчийкомітетРФ.Йогозвинуватиливграбежіізасудилидо8,5років ув'язнення.

Крім того, в найближчі дні в суд в порядку цивільного провадження буде поданий позов про відшкодування моральної шкоди, а також позов проти телеканалу "Росія" і Дмитра Кисельова за наклеп. "Я незаконно утримувався під вартою з 20 серпня 2014 року до 8 липня 2015 року. Комплексна психолого-психофізіологічна судова експертиза від 3 серпня 2015 року встановила, що мене катували з тим, щоб змусити підписати складені слідчими протоколи допитів з "зізнаннями" у вбивстві не менше 39 людей. Експертиза також встановила, що ці "зізнання" свідчення були записані не з моїх слів, тобто слідчі фальсифікували матеріали справи. У зв'язку з цим вимагаю принести мені від імені Російської Федерації офіційні вибачення за заподіяну шкоду в результаті кримінального переслідування", - заявив Литвинов.

Прицьому,адвокатукраїнцязазначив,щовразі ігноруваннязаявиукраїнцяросійською Генпрокуратуроюподастьоскарженнядо суду.

Нагадаємо,вРосіїТарасівськийрайоннийсудРостовськоїобластівинісвирокпротиукраїнцяСергіяЛитвинова:йоговизналивинниму справіпро розбійвЛуганськійобластіізасудилидо8,5років колонії суворогорежиму.Наетапідебатів сторіндержзвинуваченняпросилопризначитиЛитвиновупокаранняу вигляді9роківпозбавлення волівколоніїсуворогорежиму.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти