На "Запоріжкоксі" описали наслідки вибуху на заводі

20 березня 2017, 17:25

Надзвичайна подія не представляє небезпеки для жителів і навколишнього середовища Запоріжжя і Запорізької області

16 березня 2017 року біля 15:00 на ПрАТ "Запоріжкокс" сталася надзвичайна ситуація: вибух збірника води ділянки кінцевого охолодження коксового газу.

Реклама

На ПрАТ "Запоріжкокс" 16 березня 2017 р. створено спеціальну комісію, яку очолив генеральний директор Віталій Литовка. З 16 березня 2017 року на підприємстві введено особливий режим з охорони праці та промислової безпеки. Загрози рецидиву технологічних аварій немає, підприємство працює в штатному режимі.

Наслідки надзвичайної події не представляють небезпеки для жителів і навколишнього середовища Запоріжжя і Запорізької області.

img_9685

В рамках посилення контролю на місці події на постійній основі проводиться експрес-аналіз газо-повітряного середовища. За період з моменту аварії і на даний момент перевищення рівня гранично-допустимих концентрацій не зафіксовано.


Реклама

ПрАТ "Запоріжкокс" – один з найбільших виробників коксу для металургії та один з найбільших експортерів хімічної продукції в Україні. "Запоріжкокс" був введений в експлуатацію 1934 року. Сьогодні підприємство має повний технологічний цикл переробки коксохімічних продуктів та виробляє близько 10% всього виробленого в Україні коксу.

Основна продукція "Запорожкокс": доменний кокс, кокс горішок, коксовий дріб'язок, сульфат амонію, сірка газова і колоїдна, пластифікатори бетону, масло антраценове, дьогті для дорожнього будівництва, паливо котельне. Підприємство експортує свою продукцію в більш ніж 20 країн світу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти