На Дніпропетровщині спалили автомобіль головного редактора місцевого сайту

12 лютого 2017, 11:01

Підпал стався в районі 4 години ранку. Автомобіль загорівся відразу в декількох місцях

УКам'янському(колишнійДніпродзержинськ)Дніпропетровськоїобластівнічнанеділю невідоміпідпалилиавтомобільголовногоредакторамісцевогосайту5692.com.uaігазети"Місто5692"СергіяГузя.

Якповідомляє
5692.com.ua, першимипожежу помітилисусіди,вонижідопомоглиїїгасити.Слідчо-оперативнагрупа, що приїхала на місце,встановиласлідинавмисногопідпалуавтомобіля.

Реклама

Підпалставсяврайоні4 години ранку.Автомобільзагорівсявідразувдекількохмісцях.

"Судячи зі слідів,невідомий(абоневідомі)кинулинабагажникпластиковупляшкуіз запальноюсумішшю,авжезвідтивогоньставпоширюватисяповсьомуавтомобілю",-пишевидання.

Зафактомпідпалурозпочаторозслідування.

Сам Гузь пов'язує підпал зі своєю професійною діяльністю.

"Я не сумніваюся, що автомобіль спалили через нашу чесної і професійної роботи. Деяким впливовим людям в місті не подобалося те, як ми висвітлюємо події в Кам'янському", – заявив він.

"В останні тижні на редакцію чинився тиск, щоб не допустити виходу нової газети "Місто 5692", зупинити розслідування, які проводить редакція. Кілька днів тому у мене цікавилися, чи не сталося чого з моїм автомобілем. Думаю, що і наші останні публікації про те, як за допомогою маніпуляцій намагаються відкликати з міськради деяких депутатів – також не всім сподобалися", – додав Гузь.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти