Харківські міліціонери затримали рецидивіста, який ховався на Донбасі

10 липня 2014, 03:43

Хлопець грабував кіоски

Протягом декількохостанніх місяців25-річнийхлопець скоївнатериторіїміста понад30пограбуванькіосків,повідомляє прес-службаМВС.

Вийшлинаслід зловмисникаоперативникиЛенінськогорайвідділуХаркова.

Своюзлочинну діяльність уДонецькухлопець почавз березняпоточного року.У різнихрайонахХарковау вечірній часвінрозбивавцеглиноювікна вкіоскахз продажу тютюновихвиробіві забиравмайноі гроші.

Длярозшуку і затриманнязловмисникапрацівникихарківськоїміліціїпровеликомплекснеобхіднихоперативних заходів.В результаті їмвдалося встановити особупідозрюваного.Ним виявився25-річнийнеодноразовосудимийуродженець Донецькоїобласті,якийпісля скоєннядекількох десятківзлочиніввтікна батьківщину,в надії на те,що в зоніпроведення антитерористичноїоперації йогошукатиніхто не буде.

Для затриманнязловмисникаспівробітникиЛенінськогорайвідділуміліціїпровелиспеціальну операцію,якою керувавособистоначальник підрозділуДмитроПлотніков.Міліціонеривиявилизлодія вмісті КраснийЛиман.Під час затриманнявін не збиравсядобровільноздаватися ічинив опірправоохоронцям.

"Заразпідозрюванийдоставленийдо Харкова для проведеннянеобхідних слідчихдій,- розповідаєначальникЛенінського РВпідполковникміліції ДмитроПлотніков.-Чоловік зізнавсяу скоєннібільше тридцятипограбуваньі не приховувавтого,прибув до Харкова зі злочинниминамірами.За вказаними фактамирозпочатокримінальне провадженняза ознакамискладу злочину,передбаченогоч.3ст.186 (грабіж) КримінальногокодексуУкраїни".

Наразі затриманомуповідомленопро підозру у вчиненнікримінального злочину.Чоловік перебуваєпід вартою,йому загрожує від7 до10роківпозбавлення волі.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти