Труни під вікнами квартир: в Запоріжжі жителі багатоповерхівки воюють з ритуальною службою

7 лютого 2017, 13:46

События на ТК Украина

Люди готові звернутися до суду, щоб змусити похоронне бюро переїхати в інше місце

Жителі багатоповерхівки в центрі Запоріжжя вимагають, щоб ритуальна служба поїхала з приміщення в їхньому будинку, або припинила розвантажувати труни прямо посеред двору.

Реклама

Все почалося в кінці минулого року. Коли магазин похоронних засобів відкрився в приміщенні колишнього кафе на першому поверсі.

"Хотілося б не бачити цю картину, коли з під'їзду виходиш, а з вікна вивантажуються труни, хрести", – говорить мешканка будинку Олена Бродецька.

Щоб не бачити під своїми вікнами похоронних атрибутів, розповідають мешканці будинку, зверталися зі скаргами до мерії, однак марно.

"Ми написали депутатам, зібрали підписи. Наше законодавство раніше забороняло такі види послуг надавати в житлових будинках", – зазначає мешканка багатоповерхівки Лідія Коломієць.

Реклама

Ніяких законів похоронне бюро не порушує, впевнений його власник.

"Приходила перевірка з благоустрою та райвиконкому – ніяких порушень не було виявлено. Тут склад-магазин ритуальної атрибутики та похоронних засобів. В окрему категорію це не виділятися. Як магазин непродовольчих товарів. Якісь дозволу, ліцензії для цього не потрібні", – говорить підприємець Ілля Левченко.

Тим часом обурені жителі готуються судитися.

"Якщо у мешканців будинку є достатньо доказів, що підтверджують, що саме таким чином використання приміщення завдає їм певної шкоди, то вони можуть звернутися до суду, щоб в судовому порядку обмежити певні порушення, які відбуваються з боку власника", – роз'яснює юрист Денис Тарасов.

Мешканці будинку впевнені – суд змусить ритуальну службу переїхати в інше місце, або хоча б заборонить підприємству вантажити похоронні приналежності у дворі багатоповерхівки.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти