Етапували з колонії: адвокат розповів про долю Сенцова

23 вересня 2017, 15:35

Сенцов знаходиться на етапі, його місце знаходження поки невідомо

АдвокатукраїнськогорежисераОлегаСенцоваДмитроДінзеповідомив,щойогопідзахисний,якогонезаконнозасудиливРосійськійФедерації,відправилипоетапузколоніївЯкутії,передає УНІАН.

"Олегзнаходитьсянаетапі,йогомісцезнаходженняменіневідомо.Укінцевій точцішляхуповинніпроінформуватиадвокатівабородичів.Покиінформаціїнемає",-зазначивадвокат.
ПрицьомуДінзене ставуточнювати,чим було викликанейогопереміщенняпоРосіїічи можливапідготовкадо обміну.
Реклама

Раніше повідомлялося, що Україна разом з усім світом буде продовжувати боротьбу за звільнення незаконно засудженого в РФ режисера Олега Сенцова. Про цепрезидентУкраїниПетроПорошенкозаявиву привітанніпрацівникамкінематографіїзпрофесійнимсвятом.

Нагадаємо,режисераСенцоваіактивістаОлександраКольченказатрималиспівробітникиФСБРФвокупованомуКримунавесні2014 року.ЇхетапуваливРосію,десудилиза сфабрикованими звинуваченнямиворганізаціїтерактівіпідпалівофісівпартійнапівострові.Обидвапровинуне визнали.

У грудні 2014 року в Генпрокуратурі Росії заявили, що Сенцов і Кольченко є громадянами РФ, оскільки після анексії півострова вони не виявили бажання зберегти інше громадянство.

У той же час уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська зазначила, що Сенцову і Кольченку фактично нав'язали російське громадянство автоматично, як і більшості жителів Криму, а відмовитися від нього протягом місячного терміну вони, перебуваючи у в'язниці, не могли.

Російський суд 25 серпня 2015 року оголосив вирок Сенцову і Кольченку, засудивши їх до 20 і 10 років ув'язнення, відповідно.

Міністерство юстиції України звернулося із запитом до РФ про передачу Сенцова і Кольченка як громадян України.

21 жовтня 2016 Росія відмовила в передачі Сенцова і Кольченка Україні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти