Екс-депутат Марков має намір судитися з українським бюро Інтерполу

6 вересня 2015, 11:10

Колишній депутат заявляє, що звернувся до суду щодо дій українського Інтерполу

Екс-депутатВерховної Ради ІгорМарков, затриманийв Італіїпо лінії Інтерполу,має намір судитисяз українськимбюроорганізації, повідомляє ТАСС.

Реклама

"Україна має надатиякісь документи, на підставі якихмене заарештували.Але, ятак розумію,що документів унихпросто немає.Я зараззвернувся до судунадії українськогоІнтерполу.Це серйознаміжнародна організація, яка створенадля боротьби зі злочинністю, а недля зведення політичних рахунківУкраїни.Я думаю,ця історіябудемати продовження", – сказаввін в ефірі телеканалу "Росія 24".

У минулу суботуМарковбув відпущенийз італійської в'язниці.Ранішейого адвокатЕнрікоСкопезізаявлявТАСС, що захистзвернувсяз клопотаннямпро переведенняМарковаз в'язниціСан-Ремопід домашній арештдо моменту завершенняпроцесу пророзгляд запитуКиєвапро його екстрадицію.

За словами адвоката,це тривала процедура,яка може зайнятикілька місяців.При цьомуМарковне зможепокинути Італіюдо рішення судупро його екстрадицію.

Як повідомлялося раніше,колишнього народного депутатаІгоря Марковазвільнилиз італійської в'язниці,де він перебував з12 серпня.

Реклама

Про це виданнюТАЙМЕРповідомили впрес-службінардепа.

Марковбудежитив одному з італійськихготелів, покиіталійські властірозглядатимуть питанняпро те, чи можна йогоекстрадувати в Україну.

Нагадаємо, 12 серпняМВСповідомило про затриманняспівробітникамиІнтерполуколишнього депутата Верховної РадиІгоря Маркова.

14 серпняіталійськийсуд обравдляМарковазапобіжний захід у виглядіутримання під вартою.

Приморський районний суд Одеси13 серпнявинісзаочнерішення про арештМаркова.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти