Дівчина впала з автомобільного моста в Житомирській області

23 січня 2017, 18:56

ЗМІ повідомляють про самогубство, нібито під час святкування дня народження дівчина дізналася, що її коханий до неї байдужий

УЖитомирськійобластіпокінчилаз життяммолодадівчина.Якповідомили УННу відділікомунікаціїГУНПвЖитомирськійобласті,загибла1998 р.н.впалазавтомобільногомоста.

Реклама

"ПовідомленняпросамогубстводівчининадійшловРужинськийвідділполіціївчорао5:25ранку.Післячогобуловстановлено,щозагибланаклала на себе рукишляхомпадіннязавтомобільногомоста.Цесталосянаавтодорозі "Кременець-БілаЦерква" поблизус.Білилівка,мешканкоюякогоієзагибла.намісціпрацюваласлідчо-оперативнагрупа,тілозагиблоїбулодоставленонасудово-медичнуекспертизу",-зазначаєвидання.

За інформацієюсайту zhitomir.info, 18січня удівчинибувденьнародження.Святокомпаніявирішилавідзначитивцівихідні.Молоділюдиповеселитисяводному зрозважальнихзакладівсела,апотімпішлинамістнадзалізницею.

"Розповідають,нібипід чассвяткуваннядівчинадізналася,щохлопець,якоговоналюбить,до неїбайдужий.Близько 3:00ночііменинницявикинуласязмосту на залізничну колію",-розповілисайтумісцевіжителі.

Відзначається,щоховатидівчинубудуть24 січня.

Реклама

Нагадаємо,підКиєвом 14-річнадівчинкастрибнулазшостогоповерху. Прибулінамісце подіїмедикивженічим незмоглидопомогтидитині.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти