Члени виборчої комісії приїхали до РВК з порожніми протоколами та печаткою

26 жовтня 2015, 06:27

Вони привезли свої заповнені протоколи з помилками і порожні, підписані членами комісії

Члени дільничної виборчої комісії № 180593 с. Нові Вороб'ї привезли бюлетені в Малинську районну виборчу комісію з додатковими незаповненими протоколами, підписаними членами комісії. Про це повідомляє громадський рух ОПОРА.

Реклама

Спостерігач ОПОРИ повідомив: "Вони привезли свої заповнені протоколи з помилками і порожні, підписані членами комісії. Член територіальної виборчої комісії каже: у вас тут печатки немає, а вони: у нас друк з собою, ми зараз швидко перепишемо, підпишемо і принесемо вам. Вийшли в хол і давай переписувати. Інший член комісії зробив зауваження, а вони кажуть: на вулиці ж холодно, куди ми підемо".

Згідно ч.5 ст. 83 Закону України "Про місцеві вибори": "Дільнична виборча комісія зобов'язана у строк, визначений відповідною територіальною виборчою комісією, розглянути питання про внесення змін до протоколу. Після цього протокол з позначкою "Уточнений" негайно транспортується і передається відповідній територіальній виборчій комісії в порядку, встановленому статтею 82 цього Закону".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти