Чемпіон України з боксу побив жінку в одному з нічних клубів

8 липня 2015, 21:55

События на ТК Украина

Міліція веде розслідування

ЧемпіонУкраїниз боксу ДмитроРуденькийпобив жінкуводному з нічних клубівУмані.Мовляв,вона з чоловікомзаважалайомусвяткуватиденьнародження.

Самспортсмен-забіякавинним у початкубійкисебе не вважає
.

"Вінмене вдаривсклянкоюпоголові.Колиявідійшоввід удару, япобачив, щонаменелетитьдружина імені здалося, що вона меневдарила.У менебув станафекту,стан шоку.Ядужешкодуюпро це іхочупринести вибачення", – сказавспортсмен.

Однак подружжя, побитебоксеромі компанією,стверджує зворотне.

"Їмне сподобалося, якмистояли,їм не сподобалося, що ми робили.Їм взагалінічогоне сподобалося.Але ми булидужевпозитивномунастрої,визрозумійте,мистоялиз дружиною, у насдвоємаленькихдітей.Навітьзі свого бокуяприніс їмвибачення, хоча неза що,простосказав,щовсе нормально,відпочивайте.Але їмцього було недостатньо", – сказавЛюбомирДикун,потерпілий.

ВрезультатічетаДікуновотрималасильніудари ігематоми.Дісталосяі хлопцю, який намагавсязахиститиподружжя.

"Кожна подіябуло внесенодо єдиного реєструдосудових розслідуваньтавідкритокримінальне провадженняза статтею 125 "Навмиснелегке тілесне ушкодження" ККУкраїни", – сказалаЛесяУсенко, помічник начальникавідділу по зв'язкахз громадськістюУманськогоМВ УМВСвЧеркаській області.

ДмитроГайструкзапевняє -через випадокв Умані -великий спортдлябоксера-забіякивнедалекому майбутньому можеопинитися підзабороною.

Реклама

Читайте також: В Одесі розбудилиекс-боксера:за це вінпобивлікаря "швидкої"і розгромивдекілька авто

"Цілком можливаі довічнадискваліфікаціявідбудь-якої участів боксерськійдіяльностіпід егідоюФедерації боксуУкраїни", – уточнивДмитроГайструкгенеральнийдиректорбоксерськоїкоманди "Українськіотамани".

Аще зДмитраРуденькогоможуть знятивсі званняіанулюватизавойованітитули.Зокрема, чемпіонаУкраїниз боксуу важкій вазі.

Цю та іншіновини виможетеподивитисяу випускуінформаційної програми "События" на каналі "Україна".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти