Чого не зробиш заради грошей: бойовик розповів про свої злочини на Донбасі

20 серпня 2017, 11:03

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років

НаавтовокзаліВолновахиправоохоронцізатрималиучасниканезаконнихзбройнихформувань,якийвоювавнаДонбасінабоці бойовиків.

Про цеповідомилив
прес-службі поліції Донецької області.

Реклама

Буловстановлено,що31-річнийжительВолноваськогорайонуприєднавсядо незаконних збройних формуваньвлітку2015 року запропозицієюсвогодвоюрідногобрата.Чоловіка,якийранішевідбувавпокараннявмісцяхпозбавлення волізарозбійнийнападікрадіжку,привернуласутоділовасторонапитання-зарплатав50тис.рублів.Наділі жвінотримувавудвічіменше,протесвоїобов'язкисумлінновиконував.

Отримавпозивний"Рудий",протягомдекількохмісяціввінслуживвселіПетрівкапідДонецьком,заряджавважку зброю120-міліметровимиснарядами,якістріляливбікМар'їнки.Напитання,чи не шкодайомубулообстрілюватижителівсвогожрайону,відповів,щошкода,однак"чогоне зробишзарадигрошей".

Засловамичоловіка,їмговорили,щостріляютьвонине посамомумісту,протевсі розуміли,щоце нетак.

Форминіунього,ніуйоготоваришівне було.Таку"розкіш"малитількиросійськінайманці.
Колийого"колеги"почалимасовогинути,злякавсяівтікдо мами.БіглісосмугамидоЗачатівки,два тижніпішки.Тікаючи,викинувпосвідченняпро службувНЗФ.

Повернувшисьдодому,не довго думаючи,вчинивінший злочин-обікравріднутітку.Отримавтретюсудимість.Відбувши покарання,недавнозвільнивсяізновупотрапиввполезоруправоохоронців.

За фактомпорушенокримінальнувиробництвопост.260ч.2КримінальногокодексуУкраїни(Створенняне передбаченихзакономзбройнихформуваньабоучастьуїхдіяльності).Зловмисникузагрожуєпокаранняувиглядіпозбавленняволі на строквід3до8років.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти