Адвокати Сенцова судитимуться з російськими телеканалами

6 вересня 2015, 17:52

За словами адвоката, ще до винесення основного рішення у справі ЗМІ була поширена свідомо помилкова інформація про те, що Сенцов і Кольченко нібито здійснювали теракти

Адвокатиукраїнського кінорежисераОлегаСенцоваподали позов протиросійських федеральнихтелеканалівпро захист честі ігідності,який розглянеодин зрайоннихсудів Москви9 вересня.

Реклама

Про цеадвокатСенцоваДмитроДінзеповідомив в інтерв'ю Радіо Свобода.

За словами адвоката,в ЗМІще до винесенняосновногорішення у кримінальній справі(а тількивирок -єдиний документ, якийможе вирішувативинність або невинність)була поширенабрехлива,свідомо помилковаінформація про те,що людиздійснювалитеракти.Це стосувалосяСенцовата ОлександраКольченка.

"ЗахистСенцовавважає,що ЗМІ- "Перший канал", НТВ, багатодержканалів- вони не малиправапоширюватицю інформаціюв категоричномусенсі.Мається на увазі, що люди, наприклад, моглипоширити інформаціюпро підозру у вчиненнізлочину, алене говоритипро їхню винуватість...Виходячи з цього,відповідно,пред'явлено позовнівимогидо основнихросійським телеканалів", – підкресливДінзе.

Як повідомлялосяраніше, 25серпня російськийсуд засудивукраїнського режисераСенцовадо20років ув'язнення в колоніїсуворого режиму.АктивістуКольченкуросійський суддав10років в'язниці.Їхзасудилиза звинуваченням в організаціїтерактів у Криму.Обидва українцізвинувачення відкидають, називаючисправу політичною.

Реклама

ЗахистСенцоваподалаапеляцію на вирокдо Верховного судуРосійської Федерації,дата засіданняпоки невідома.

Раніше президентУкраїни Петро Порошенкопід час виступу наурочистостях з нагоди ювілеювиходу фільму"Тіні забутих предків" назвавСенцовав'язнемсовістіішестидесятникомсучасності.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти