4 млн українок потерпають від домашнього насильства – ООН

2 червня 2015, 14:00

Реальна цифра може бути значно вищою, адже жінки часто не повідомляють про злочин

Розрахунки Фонду народонаселення ООН свідчать, що в Україні від фізичного насильства страждають 4 млн жінок, а сексуального – 1,8 млн жінок. Про це сказала представник Фонду народонаселення ООН в Україні та Білорусі Нузхат Есан.

У той же час в ООН вважають можливим подолання сімейного насильства, за умови змін до законодавства України відповідно до положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильства щодо жінок.

"Якби нам вдалося реформувати належним чином законодавство, забезпечити, щоб все це належним чином працювало, то ми могли б взагалі практично знищити таке явище, як насильство щодо жінок", – сказала Есан.

Вона зазначила, що розрахунки ґрунтуються на середньосвітових показниках, але реальна кількість постраждалих жінок значно вища, оскільки потерпілі часто не повідомляють про те, що зазнали насильства.

Раніше повідомлялося, що Мінсоцполітики розробило законопроект з метою впровадження механізмів реалізації Конвенції Ради Європи про запобігання насильства щодо жінок.

Україна приєдналася до Конвенції в 2011 році.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти