Житель Первомайська отримав вогнепальне поранення, намагаючись перетнути лінію розмежування в обхід блокпоста

24 січня 2015, 13:11

Єдиний пункт пропуску в Луганській області діє в районі Золотого

ГубернаторЛуганськоїобласті ГеннадійМоскальпросить жителіврегіонуне перетинатилінію розмежуванняміж окупованоюі контрольованоюбойовикамитериторіїкрімблокпостів, оскільки в цьомувипадкубез попередженнявідкриваєтьсявогоньнапоразку.Про це сьогодні, 23 січня,повідомила прес-службаЛуганської ОДА, – пишеІнтерфакс-Україна.

Реклама

У повідомленніговориться, щожительПервомайська (Луганськаобласть)1985 року народженняотримав вогнепальне пораненняприспробіоб'їхатинаособистому автомобіліблок-постів'їхатинаконтрольовануУкраїнитериторіюпопольовій дорозі.Зараз потерпілийперебуває в лікарні, загрозидляйогожиття немає.

На даниймоментнаокупованубойовикамитериторіюЛуганськоїобласті можнапотрапити тількичерез одинпунктпропуску, який знаходитьсявселіЗолотов, рештазакритічерез активізаціювійськових дій, – повідомивМоскаль.

Голова Луганської ОДАпідкреслив,що спробаоб'їхатиукраїнськіблокпости, як це роблятьдиверсанти,передбачає відкриттявогню на поразкубезпопереджувальних пострілівв повітря.За словамиМоскаля,це передбачено правиламиперетинулінії розмежування,які затвердженівладою України.

Мирних жителів,які слідуютьчерез блок-пост, українськівійськовіпропускаютьпісля відповідноїперевірки документів, – заявивглаваЛуганської ОДА.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти